Curs Valutar

Search

Total: 43 results found.

Search for:
Search Only:

Page 3 of 3

  1. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 100/155Mbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 200Km ...
    Created on 15 March 2013
  2. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode ...
    Created on 15 March 2013
  3. Category: (Module SFP)

    ... OPTICE SFP  DUAL FO   MODULE OPTICE SFP  ELECTRIC - COPPER                          ...
    Created on 12 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 108 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA