Curs Valutar

 


 

Adaptorii se folosesc pentru echiparea patch panelurilor de fibra optica sau pentru prelungirea patchurilor de fibra optica, asigurand o aliniere foarte Adaptori duplex si simplex pentru fibra multimode sau single modeprecisa a fibrelor  din conectori.

 

 

Carcasa adaptorului este realizata dintr-un plastic rezistent la impact sau metal (nichel laminat si bronz) si este prevazut cu elemente de fixare pe panoul frontal al cutiei de distributie (snap-shot, surub, piulita, etc.).

 

 

Specificatii Tehnice:

 

TIP

ADAPTOR

SINGLE MODE

 

MULTIMODE

 

INSERTION

LOSS

DURABILITATE

TEMP. DE

FUNCTIONARE

SC/UPC

simplex/duplex

<0.2 db

 

<0.2 db

pana la

1000 de cuplari

- 40ºC~+85ºC

 

SC/APC

simplex/duplex

-

LC/UPC

simplex

duplex (amprenta SC simplex)

cvardruplu (amprenta SC duplex)

LC/APC

simplex/duplex/cvarduplu

-

ST/UPC

simplex/duplex

FC/UPC

simplex

     LC/APC

simplex

-

E2000/UPC

simplex

-

E2000/APC

simplex

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informatii Comanda:

 

MODEL

TIP

FO

I-SC-SM1

SC - SC

SM

I-SC-MM1

SC - SC

MM

I-SC/APC-SM1

SC/APC – SC/APC

SM

I-SC-SM2

2xSC – 2xSC

SM

I-FC-SM1

FC - FC

SM

I-FCMM1

FC - FC

MM

I-FC/APC-SM1

FC/APC    FC/APC

SM

I-LC-SM2

2xLC – 2xLC

SM

I-LC-MM2

LC - LC

MM

I-ST-SM1

ST - ST

SM

I-ST-MM1

ST - ST

MM

E2000/PC-SM-SX

E2000/APC-SM-SX

 

 


 

 

 

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 33 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA