Curs Valutar

Search

Total: 9 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Conector Rapid)

    ... pentru a reducere efectele nedorite cauzate de o sertizare defectuoasă.     Aplicatii:                                                                  Insta lari FTTH Jonctiune, patchpanels, ...
    Created on 02 April 2014
  3. Category: (GPON)

      GPON (Gigabit Passive Optical Network), este în prezent lider ca standard FTTH în Europa și în lume. Prima data dezvoltat de FSAN (Full Service Network Access), si recomandat prin ITU-T G.984.x ...
    Created on 18 October 2013
  4. Category: (Solutii)

     Tehnologia GPON     GPON (Gigabit Passive Optical Network), este în prezent lider ca standard FTTH în Europa și în lume. Prima data dezvoltat de FSAN (Full Service Network Access), ...
    Created on 28 September 2013
  5. Category: (Splitere PLC)

    ... de functionare variate • Stabilitate din punct de ved ere ecologic şi mecanic • FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC) • Passive Optical Networks (PON) • Local Area Networks (LAN) • CATV systems ...
    Created on 21 August 2013
  6. Category: (Module SFP)

    ...  PMD – Polarization Mode Dispersion. Alte aplicaţii: FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC), LAN, MAN, DWDM, OADM, CATV, Bi-directional Communication, Optical Test Equipments, Fiber OPTICAL Amplifiers, Wavelength ...
    Created on 21 August 2013
  7. Category: (CABLU FTTH)

            Cablu optic FTTH de 2 si 4 fibre   Caracteristici:   Manta exterioara LSZH – ignifuga; Sufa exterioara metalica Intaritura interioara RPF ( plastic ranforsat); Performante ...
    Created on 20 August 2013
  8. Category: (4+1 intrari S)

    ... (Fiber To The Home/Fiber To The Curb- FTTH/FTTC).   Material de fabricare: Polypropylena(PP) foarte dura si ABS cu grad mare de rezistenta. Mediul de functionare: Temperatura:-40ºC ~ +60ºC  ...
    Created on 31 May 2013
  9. Category: (FTTX)

    ... cablu FTTH 1xCaseta sudură ( 24 suduri) Adaptori: 24 SC Simplex Închidere mecanică ( garnituri de cauciuc) şi cheie Compatibil splitter: 1x8 , 1x16, 1x32 Dimensiune: 340x270x95 mm       ...
    Created on 01 April 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 80 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net