Curs Valutar

Search

Total: 8 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (Garantie)

    ... 10G ( SFP+, XFP, XENPAK, X2 toata gama de Module Optice CWDM toata gama de Module Optice 40G toata gama de Module Optice LTE toata gama de MUX/DEMUX CWDM si CATV     GARANTIA ...
    Created on 24 September 2013
  4. Category: (10G )

    ... de retele. Echipate cu diverse interfete: UTP, SFP+, XFP, si protocoale, 10GBASE-T, 10GBASE-LR, 10GBASE-SR, 10GBASE-CX4.         Caracteristici:   interfete : SFP+, XFP, CX4, RJ45; suport ...
    Created on 16 July 2013
  5. Category: (Componente CWDM)

        SFP+ / XFP CWDM       Caracteristici: Aplicatii:   Data Rate: 10G  18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm)   Distanta ...
    Created on 25 March 2013
  6. Category: (Module 40G)

    ...  Mecanism ca XFP; Functie DDM (la cerere); Conector MPO/MTP pentru multimode si LC Duplex pentru single mode   Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANŢĂ ...
    Created on 21 March 2013
  7. Category: (XFP WDM)

        Modulul XFP (Small Form Factor Pluggable) de 10G Bidirectional WDM este utilizat pe canalele de comunicaţii cu o singură fibră pe lungimi de undă speciale de 1330/1270nm - 10GBASE-BX. ...
    Created on 18 March 2013
  8. Category: (XFP)

        XFP-ul (10 Gigabit - X Factor Pluggable) este un modul optic de emisie-receptie utilizat în domeniul comunicatiilor, care functioneaza atat pe fibra single-mode cat si multi-mode, la lungimi ...
    Created on 18 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 97 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net