Curs Valutar

Search

Total: 25 results found.

Search for:
Search Only:

Page 1 of 2

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (Category)

    Created on
  4. Category: (Category)

    Created on
  5. Category: (Category)

    Created on
  6. Category: (Electric (COPPER))

    ... si susţinut si de către furnizorii de echipamente active compatibile cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot 10G SFP+). Aceste module au o intrefata pe cupru ( iesire pentru cablu ethernet ...
    Created on 18 May 2017
  7. Category: (Placi de Retea)

    ... PCIe x4 SBN-82580EB-S -  Gigabit Quad SFP Port Server Adapter, Intel® 82580EB, PCIe x4 SBN-I350AM4-S -  Gigabit Quad SFP Port Server Adapter, Intel® I350AM4, PCIe x4     10G CUPRU - 10G SERVER ...
    Created on 12 October 2015
  8. Category: (Module SFP)

    SOLUTIE TRANSPORT: Pana la 8G pe un fir sau 80G( cu module 10G) Pana la 16G pe doua fire sau 160G( cu module 10G)   configcwdm  ...
    Created on 19 November 2014
  9. Category: (TDM over Ethernet Aggregator)

    ...  Speed/Duplex Auto-negotiation 802.3ad Link Aggregation On-board E1/ T1 Interface 8*/16*/32 E1/T1 with SCSI connector   L2 Switching 10G non-blocking switching capacity Jumbo ...
    Created on 03 April 2014
  10. Category: (GPON)

    ... uplink 10GbE și foarte performanant SBN-V8240 are porturi SFU / alimentare / G-PON. Acesta este un factor substanțial pentru switch-uri de agregare pentru a efectua redirecționarea traficului continuu ...
    Created on 18 October 2013
  11. Category: (Solutii)

    ... de pe internet se bazeaza pe acest tip de conexiuni. IEEE 802.3ae* 2002 (Standardul 10G Ethernet) difera in anumite aspecta fata de standardele anterioare in sensul ca va functiona doar prin fibra optica ...
    Created on 28 September 2013
  12. Category: (Garantie)

    ... 10G ( SFP+, XFP, XENPAK, X2 toata gama de Module Optice CWDM toata gama de Module Optice 40G toata gama de Module Optice LTE toata gama de MUX/DEMUX CWDM si CATV     GARANTIA ...
    Created on 24 September 2013
  13. Category: (Module SFP)

    ...  Circulator 10G   1 frecventa ( 1310 nm sau 1550 nm), 0.8 insertion loss   2 frecvente (1310 nm si 1550 nm), 0.8 insertion loss   Observatii: PLC – Planer ...
    Created on 21 August 2013
  14. Category: (10G )

      MEDIA CONVERTOARE 10G   Media Convertoarele 10g sunt soluii complete si versatile pentru aplictii FTTX, CWDM si Carrier Ethernet fiind ideale pentru diverse infrastructuri si topologii ...
    Created on 16 July 2013
  15. Category: (Componente CWDM)

    ... pe distanţe mari sunt controlate, performanţa sistemului CWDM în ansamblu va fi maximă.     Caracteristici: Suporta toate protocoalele de la 30 Mbps la 10Gbps, incluzand OC-3/STM-1, OC-12/STM-4, ...
    Created on 25 March 2013
  16. Category: (Componente CWDM)

        SFP+ / XFP CWDM       Caracteristici: Aplicatii:   Data Rate: 10G  18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm)   Distanta ...
    Created on 25 March 2013
  17. Category: (Module 40G)

        SBN-SP-MAOC-XXX - Cablu de date de intalta performata , short-range si multi-lane. Integreaza 4 benzi, fiecare de cate 10Gbps  pe distante de pana la 100 m, Fibra este multimode cu 850 nm. ...
    Created on 21 March 2013
  18. Category: (Module 40G)

    ... tip 8/12 fiber MTP  (MPO).         SBN-SP-MQCW-010 -  QSFP+ LR4 este conceput sa opereze pe fibra sigle mode folosind patru canale de 10Gbps in 1310nm. Conectorul este LC Duplex suportand ...
    Created on 21 March 2013
  19. Category: (Module 40G)

              Gama completă 40GBASE QSFP+   QSFP+ SR4 I QSFP+ LR4 I QSFP+ AOC   Aplicații:         InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) şi SDR (4 x 2.5G);         Interconectări ...
    Created on 21 March 2013
  20. Category: (XENPAK / X2)

    ... un port Gigabit Ethernet X2 /XENPACK intr-un port 10G Gigabit Ethernet SFP +.   Caracteristici:   Interfata XAUI Electrica: 4 Lanes@ 3.125  Gbps Hot Pluggable Suport MDIO, DOM Conform ...
    Created on 18 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 49 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net