Curs Valutar

Search

Total: 14 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Module GBIC)

    ... a GBIC-ului denumită ”mini-GBIC” sau SFP, având are aceeaşi funcţionalitate / modularitate, dar prezentându-se sub forma unui echipament de dimensiuni mai mici.    ...
    Created on 15 March 2013
  2. Category: (Electric(COPPER))

                   SFP-ul electric este un modul compact utilizat in comunicatiile pe fibra optica dar si in alte aplicatii care implica transmisiile de date. Este un format frecvent utilizat ...
    Created on 15 March 2013
  3. Category: (Dual FO(SM/MM))

    FIBER CHANEL     Caracteristici: Aplicatii: Data rate: 8 Gbps Distanta transmisie de pana la 80 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta Hot Pluggable ...
    Created on 15 March 2013
  4. Category: (Dual FO(SM/MM))

      FIBER CHANEL     Caracteristici: Aplicatii: Data rate: 4.25 Gbps Distanta transmisie de pana la 80 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta ...
    Created on 15 March 2013
  5. Category: (Dual FO(SM/MM))

      FIBER CHANEL    Caracteristici:  Aplicatii: Data rate: 2.5 Gbps Distanta transmisie de pana la 120 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta ...
    Created on 15 March 2013
  6. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 1.25Gbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 160Km ...
    Created on 15 March 2013
  7. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 100/155Mbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 200Km ...
    Created on 15 March 2013
  8. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode ...
    Created on 15 March 2013
  9. Category: (Single FO(WDM))

    FIBER CHANNEL      Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 4.25 Gbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm ...
    Created on 15 March 2013
  10. Category: (Single FO(WDM))

    FIBER CHANNEL     Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 2.5Gbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm DFB ...
    Created on 15 March 2013
  11. Category: (Single FO(WDM))

         Caracteristici: Aplicatii: Data  Rate:  1.25Gbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx sau 1550nm DFB Tx/1310nm FP Rx ...
    Created on 12 March 2013
  12. Category: (Single FO(WDM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 100/155Mbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm DFB Tx/1310nm FP Rx Distanta: ...
    Created on 12 March 2013
  13. Category: (Single FO(WDM))

                Modulele SFP tip WDM (Wavelength-Division Multiplexing) transmit multiple semnale multiplexate pe fibra optica, utilizand diferite lungimi de unda. Interfata sa se conecteaza la ...
    Created on 12 March 2013
  14. Category: (Module SFP)

       MODULE SFP      Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-recepţie utilizate în domeniul comunicaţiilor ...
    Created on 12 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 61 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net