Curs Valutar

Search

Total: 6 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (Placi de Retea)

    ...        40G SFP - 40G SERVER FIBER NETWORK INTERFACE CARDS SBN-XL710AM2-40 -  40G Dual QSFP+ Port Server Adapter, Intel®XL710AM2, PCIe x8        ...
    Created on 12 October 2015
  4. Category: (Module 40G)

        SBN-SP-MAOC-XXX - Cablu de date de intalta performata , short-range si multi-lane. Integreaza 4 benzi, fiecare de cate 10Gbps  pe distante de pana la 100 m, Fibra este multimode cu 850 nm. ...
    Created on 21 March 2013
  5. Category: (Module 40G)

        SBN-SP-MQ01-150 - QSFP+ SR4 este conceput sa opereze pe fibra multimode folosind lungimea de unda de 850nm. Interfata electrica foloseste un conector tip 38 contact edge iar cea optica un conector ...
    Created on 21 March 2013
  6. Category: (Module 40G)

              Gama completă 40GBASE QSFP+   QSFP+ SR4 I QSFP+ LR4 I QSFP+ AOC   Aplicații:         InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) şi SDR (4 x 2.5G);         Interconectări ...
    Created on 21 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 39 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net