Curs Valutar

Search

Total: 6 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (10G )

    ... MODE JUMBO FRAME SBN-MC-SPSP-10G 10G PORT A: SFP+ PORT B: SFP+ 10GBASE-LR 10GBSE-SR 9kB SBN-MC-XPSP-10G PORT A: XFP PORT B: SFP+ ...
    Created on 16 July 2013
  2. Category: (Module GBIC)

    ... 1.25Gbs pe distante de pana la 100m.       Caracteristici: Aplicatii: Suport 1000BASE-T  sau 10/100/1000 Dispersie foarte mica (1.05 W ) Conector compact RJ-45 Transmisie ...
    Created on 18 March 2013
  3. Category: (Module GBIC)

    ...           Modulele GBIC pe două fire funcţionează la o rată de transfer fixă de 1.25 Gbs si doar pentru conectori SC duplex.     Caracteristici:   Data Rate: 1.25 Gbps Distanta: 10 km~120 ...
    Created on 18 March 2013
  4. Category: (Module GBIC)

    ... comunicaţii bidirecţionale pe un singur fir de fibra.          Modulele GBIC WDM funcţionează la o rată de transfer fixă de 1.25 Gbs si doar pentru conectori SC simplex.     Caracteristici:   ...
    Created on 18 March 2013
  5. Category: (Electric(COPPER))

    ... pentru cablu ethernet – FTP, UTP) care permite trecerea de la fibra optica la cabluri de retea ecranate/neecranate. Modulele SFP electrice functioneaza la o rata de transfer de 1.25Gbs pe distante de pana ...
    Created on 15 March 2013
  6. Category: (Dual FO(SM/MM))

    ... la modulele SFP varianza incepand de la 155 Mbs pana la 8 Gbs      ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 32 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net