Curs Valutar

Search

Total: 18 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (GPON)

    ...  SBN-GP-OLTB-001 SFP/SM 2.5Gbps /1.25Gbps 1490Tx /1310Rx SC/DFBL B+ GPON OLT SBN-GP-OLTC-001 C+ GPON OLT        ...
    Created on 18 October 2013
  4. Category: (GPON)

    ... GPON. Tehnologia GPON suportă 1.25Gbps upstream și 2.5Gbps downstream. Prin tehnologia GPON, utilizatorii se pot bucura de servicii multimedia, cu un consum mare de lățime de bandă, cum ar fi  video, audio ...
    Created on 18 October 2013
  5. Category: (GPON)

    ... ports and GE 8 ports  High Capacity Uplink/Service Interface 2.5Gbps(down) / 1.25Gbps(up)  Easy to install due to compact size  Cost-Effective at thinly populated regions  Selective interface for ...
    Created on 18 October 2013
  6. Category: (Solutii)

    ... este definita diferit. Fibra multimode deobicei este definita prin diametrele de invelist si centru. De exemplu , fibrele care au diametru centrului de 62.5 microns si invelisul de 125 microni este ...
    Created on 28 September 2013
  7. Category: (Combiner)

    ...  Standard Semnal 50/50 2.7-3.4 ≤3.4 40/60 3.8-4.4 ≤2.5 30/70 4.6-5.7 ≤1.8 20/80 6.7-7.6  ...
    Created on 21 August 2013
  8. Category: (Echipamente de masura si testare fibra)

    ... 2.5mm Alimentare Baterii(3 AA 1.5V ); Adaptor AC (9V) Autonomie mode on 140 h cu baterie 1.5V(3buc) Temperatura de operare (°C)  -10°C ~ +60°C  ...
    Created on 21 May 2013
  9. Category: (Accesorii sudura FO)

    ... mm/ 130x110x11 mm T40 SIMPLE 1 40mm x 2mm/ 40mm x 2.5 mm T60 60mm x 2mm/ 60mm x 2.5 mm            ...
    Created on 21 May 2013
  10. Category: (Verticale)

    ... intrări SBN- 08L5-S* 24~96 1/2/3/4 Φ8-Φ16 2.5 KG 124(131)x446 mm SBN- 09L5-BR 24~144 1/2/3/4 5/6 Φ8-Φ24 3.8-4.2 ...
    Created on 01 April 2013
  11. Category: (Ethernet)

    ... UTP: Cat. 5 cable ( maxim 100m) Fibra SMF: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm(maxim 100km), MMF: 50/125,62.5/125,100/140 (max 2Km)                                 Flow Control:  Full Duplex: IEEE802.3x ...
    Created on 25 March 2013
  12. Category: (Ethernet)

    ...  - UTP: Cat. 5 (the max distance up to 100m)   - Fibra ( Multimode): 50/125, 62.5/125µm (dist max 550m sau 2km) Flow Control : Full Duplex: Supporting standard IEEE802.3x ...
    Created on 25 March 2013
  13. Category: (Module 40G)

    ... QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) si SDR (4 x 2.5G)          Data Aggregation, Backplane si Aplicatii Proprietary Density           PCI-Express, SAS/SATA, Fibre Channel         Conexiuni switch-uri si ...
    Created on 21 March 2013
  14. Category: (Module 40G)

              Gama completă 40GBASE QSFP+   QSFP+ SR4 I QSFP+ LR4 I QSFP+ AOC   Aplicații:         InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) şi SDR (4 x 2.5G);         Interconectări ...
    Created on 21 March 2013
  15. Category: (Module GBIC)

    ... sau multi-mode (50/125 µm MMF sau 62.5/125 µm MMF). Din punct de vedere al lungimii de unda modulele sunt disponibile in patru categorii diferite : 850 nm (SX), 1310/1550/1490 nm (LX), 1510/1570 nm (ZX). ...
    Created on 18 March 2013
  16. Category: (Dual FO(SM/MM))

      FIBER CHANEL    Caracteristici:  Aplicatii: Data rate: 2.5 Gbps Distanta transmisie de pana la 120 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta ...
    Created on 15 March 2013
  17. Category: (Dual FO(SM/MM))

    ... (50/125 µm MMF sau 62.5/125 µm MMF). Din punct de vedere al lungimii de unda modulele sunt disponibile in patru categorii diferite : 850 nm (SX), 1310/1550/1490 nm (LX), 1510/1570 nm (ZX). Ratele de transfer ...
    Created on 15 March 2013
  18. Category: (Single FO(WDM))

    FIBER CHANNEL     Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 2.5Gbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm DFB ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 94 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net