Curs Valutar

Search

Total: 5 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Self-Healing Ring NTU)

    ... ports 8 ports 10/100/1000 Base-T Ethernet 2 SFP housing PoE (Power over Ethernet) option available in DC48 only for LAN ports 3-10 4 or 8 RS232/RS422/RS485 interface ports support full or half ...
    Created on 14 March 2014
  3. Category: (GPON)

    ... IPTV. RF overlay suporta canale CATV, DVB-C.   Caracteristici:   Router cu NAT si PPPoE Suport video RF via via F-connector pana la 860Mhz Dual OS (suport pana la doua firmware) Configuratie ...
    Created on 18 October 2013
  4. Category: (Ethernet)

    ... tip Camere IP, Telefoane VOIP şi WAP.   Specificatii:                                                                 10/100Base-TX UTP to 100Base-FX fiber  compatibil IEEE802.3af PoE PSE  ...
    Created on 25 March 2013
  5. Category: (Ethernet)

    ... acestor echipamente este convenabila din punct de vedere al eficientei si al pretului scazut.  In oferta START BIT sunt disponibile media convertoare 10/100M multi-mode, 10/100 WDM, PoE si Industriale. ...
    Created on 25 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 47 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net