Curs Valutar

Search

Total: 45 results found.

Search for:
Search Only:

Page 1 of 3

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (Category)

    Created on
  4. Category: (Category)

    Created on
  5. Category: (Category)

    Created on
  6. Category: (Category)

    Created on
  7. Category: (Category)

    Created on
  8. Category: (Category)

    Created on
  9. Category: (Category)

    Created on
  10. Category: (Category)

    Created on
  11. Category: (Category)

    Created on
  12. Category: (Category)

    Created on
  13. Category: (Mini receptor optic)

          Mini receptor optic CATV cu filtru WDM si AGC pentru retelele GPON   Cod. Ref: SBN-ERH100       Specificatii:                                                               ...
    Created on 19 February 2015
  14. Category: (Module SFP)

    SOLUTIE TRANSPORT: Pana la 8G pe un fir sau 80G( cu module 10G) Pana la 16G pe doua fire sau 160G( cu module 10G)   configcwdm  ...
    Created on 19 November 2014
  15. Category: (Echipamente de masura si testare fibra)

        SBN-3226 CWDM Power Meter     SBN-3226 CWDM Power Meter este un instrument de măsura special conceput pentru sistemul CWDM (1470 ~ 1610nm). Se pot măsura și monitoriza putere optică și ...
    Created on 21 January 2014
  16. Category: (Solutii)

    ... distanta scurta, se poate misca pe intreg teritoriu prin intermediul unei retele DWDM (dense-wave division multiplexing), şi sa se intoarca la un PC ataşat la un port de cupru Gigabit, toate fara nici ...
    Created on 28 September 2013
  17. Category: (Solutii)

     Tehnologia CWDM/DWDM   Optimizarea comunicaţiilor prin fibre optice, printr-o utilizare mai eficientă a devenit principala preocupare în ultimii ani, din cauza necesităţii de creştere a a traficului ...
    Created on 28 September 2013
  18. Category: (solutii cwdm)

    Solutii CWDM.DWDM   Optimizarea comunicaţiilor prin fibre optice, printr-o utilizare mai eficientă a devenit principala preocupare în ultimii ani, din cauza necesităţii de creştere a a traficului ...
    Created on 24 September 2013
  19. Category: (Garantie)

    ... 10G ( SFP+, XFP, XENPAK, X2 toata gama de Module Optice CWDM toata gama de Module Optice 40G toata gama de Module Optice LTE toata gama de MUX/DEMUX CWDM si CATV     GARANTIA ...
    Created on 24 September 2013
  20. Category: (Circulatoare)

    ...    Fiber optical Amplifiers Metro Area Networks Comunicatii Bi-directionale Retele DWDM si OADM       Specificatii Tehnice:   Parametru Valoare  ...
    Created on 21 August 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 40 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net