Curs Valutar

Search

Total: 24 results found.

Search for:
Search Only:

Page 1 of 2

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (Category)

    Created on
  4. Category: (Electric (COPPER))

      SFP-ul electric este un modul compact utilizat in comunicatiile pe fibra optica dar si in alte aplicatii care implica transmisiile de date. Este un format frecvent utilizat in retele pe fibra optica ...
    Created on 18 May 2017
  5. Category: (TDM over Ethernet Aggregator)

          Caracteristicii:   Mechanical and Electrical 1U height, ETSI shelf Replaceable FAN and Air Filter Power Module: -48Vdc (Over-voltage protection and Load sharing)   WAN ...
    Created on 03 April 2014
  6. Category: (Powerline Ethernet Bridge)

      Powerline permit comunicarea între calculatoarele dintr-o clădire prin reteaua electrică de 220 V, folosind tehnologia Powerline Communications.  NU AVETI NEVOIE DE CABLAJE SUPLIMENTARE. Solutie ...
    Created on 14 March 2014
  7. Category: (TDM over Ethernet 1/2E1)

          Caracteristici:   Mechanics and Electrics ANSI shelf Power: Fixed AC Fixed DC Combined AC and DC (AoD)   WAN Interface On-board 10/100 BaseT Electrical ...
    Created on 14 March 2014
  8. Category: (TDM over Ethernet )

          Caracteristici:   Mechanics and Electrics  ANSI shelf Power Module: Single AC or DC power   WAN Interface 1 Electric Ethernet (10/100 BaseT) port or 1 Optical ...
    Created on 14 March 2014
  9. Category: (Carrier Ethernet Transport)

        Caracteristici:   Mechanical, Electrical, Environmental ANSI unit complies with IP30 standard Alarm relay and ACO (alarm cutoff) button Power: AC and DC module coexistent ...
    Created on 14 March 2014
  10. Category: (Multiple WAN Router)

        Caracteristici:   Mechanical and Electrical 2 Tributary Slots for WAN interfaces Power Module AC and DC coexist AC power: 100 to 240 Vac, 0.8 A DC power: -36 to -72 Vdc, ...
    Created on 14 March 2014
  11. Category: (Modul 100G)

    ... de la 103.1Gb/s la 111.8Gb/s Lane bit rate 25.78 Gb/s GbE, 27.95 Gb/s OTU4 Distanta: 10 km pe SMF Laser EML Interfata electrica high speed I/O (CAUI) Interfata MDIO cu functie DDM integrata Alimentare ...
    Created on 13 March 2014
  12. Category: (GPON)

         GPON OLT SBN-V5812G     SBN-V5812G este un sistem compact GPON OLT cu 4 porturi GPON și 8 porturi uplink (GE optic sau electric) pentru a oferi servicii de FTTx economice în zonele ...
    Created on 18 October 2013
  13. Category: (Tip Box)

    ... dielectrică: ≥ 3000V (DC) / min, nici o scânteie sau scurt-circuit sub această limită.    Informatii Comanda:                                 MODEL PORTURI (ADAPTORI)  ...
    Created on 23 April 2013
  14. Category: (Ethernet)

        Media convertoarele single mode (WDM) bi-directionale sunt utilizate pentru reconversia semnalelor de banda medie de la  Optic laElectric Ethernet in limita a 10/100M UTP interfata (TX), ...
    Created on 25 March 2013
  15. Category: (Module 40G)

    ...  Interfata electrica foloseste un conector tip 38 contact edge.        OSFP+AOC  este compus din doua module QSF+ si cablu AOC ( ACTIVE OPTICAL CABLE)        Aplicatii:            ...
    Created on 21 March 2013
  16. Category: (Module 40G)

        SBN-SP-MQ01-150 - QSFP+ SR4 este conceput sa opereze pe fibra multimode folosind lungimea de unda de 850nm. Interfata electrica foloseste un conector tip 38 contact edge iar cea optica un conector ...
    Created on 21 March 2013
  17. Category: (XENPAK / X2)

    ... un port Gigabit Ethernet X2 /XENPACK intr-un port 10G Gigabit Ethernet SFP +.   Caracteristici:   Interfata XAUI Electrica: 4 Lanes@ 3.125  Gbps Hot Pluggable Suport MDIO, DOM Conform ...
    Created on 18 March 2013
  18. Category: (XFP WDM)

    ... folosesc tehnologia CWDM şi DWDM. XFP-ul permite diagnosticare digitală a proceselor de comunicaţii, fiind un instrument de management în sine (modulul XFI –este o interfaţă electrică, conformă cu ...
    Created on 18 March 2013
  19. Category: (XFP)

    ... XFP permite diagnosticare digitala a proceselor de comunicatii, fiind un instrument de management în sine (contine modulul XFI – o interfata electrica, conforma cu specificatiile MSA).       Aplicatii: ...
    Created on 18 March 2013
  20. Category: (SFP+)

        Caracteristici:   Multi Rate: 10Gb/s Conform SFP+ Electrical MSA SFF-8431 Conform SFP+ Mechanical MSA SFF-8432 Conform 10G Ethernet Distanta de transmisie de pana la 100km ...
    Created on 18 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 93 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net