Curs Valutar

Search

Total: 13 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Category)

    Created on
  2. Category: (Category)

    Created on
  3. Category: (Mini receptor optic)

          Mini receptor optic CATV cu filtru WDM si AGC pentru retelele GPON   Cod. Ref: SBN-ERH100       Specificatii:                                                               ...
    Created on 19 February 2015
  4. Category: (GPON)

    ...  Aplicatii: GPON OLT 20km side Access Networks FTTX     Informatii Comanda:     MODEL FORMA /FIBRA TRANSFER TX/RX CONECTOR /LASER CLASA ...
    Created on 18 October 2013
  5. Category: (GPON)

    ... laser  Port RF built-in activate remote     Specificatii:     GPON B+ TX  Wavelength: 1310 nm (range: 1260 nm - 1360 nm) ITU-T: G.984.2 GPON compliant +0.5dBm ~ + 5dBm  ...
    Created on 18 October 2013
  6. Category: (GPON)

         GPON OLT SBN-V5812G     SBN-V5812G este un sistem compact GPON OLT cu 4 porturi GPON și 8 porturi uplink (GE optic sau electric) pentru a oferi servicii de FTTx economice în zonele ...
    Created on 18 October 2013
  7. Category: (GPON)

      GPON (Gigabit Passive Optical Network), este în prezent lider ca standard FTTH în Europa și în lume. Prima data dezvoltat de FSAN (Full Service Network Access), si recomandat prin ITU-T G.984.x ...
    Created on 18 October 2013
  8. Category: (Solutii)

     Tehnologia GPON     GPON (Gigabit Passive Optical Network), este în prezent lider ca standard FTTH în Europa și în lume. Prima data dezvoltat de FSAN (Full Service Network Access), ...
    Created on 28 September 2013
  9. Category: (Circulatoare)

      Circulator   Caracteristici:                                            Aplicatii: Izolare Ridicata Insertion Loss Mic Return Loss Mare PDL Mic Optical Path Epoxy Free ...
    Created on 21 August 2013
  10. Category: (Optice Pasive)

      Izolatoare    Caracteristici:                                            Aplicatii: Izolare Ridicata Insertion Loss Mic Return Loss Mare PDL Mic Optical Path Epoxy ...
    Created on 21 August 2013
  11. Category: (Filtru WDM)

        Filtru WDM 1310&1490&1550   Caracteristici:   Aplicatii:   Insertion loss scazut Fiber Amplifier High Channel Isolation Long-haul, ...
    Created on 21 August 2013
  12. Category: (Splitere PLC)

        Splitter PLC foloseşte tehnologia Planar Waveguide. oferind o soluţie excelentă de distribuţia sau gruparea lungimilor de undă, sub forma unui produs compact şi fiabil.       Caracteristici: ...
    Created on 21 August 2013
  13. Category: (Combiner)

      Combiner SM 1310/1490/1550nm    Caracteristici:   Aplicatii:   Insertion loss scazut Rate de cuplare variata Dimensiuni reduse Tenologie FBT ABS BOX  ...
    Created on 21 August 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 63 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net