Curs Valutar

Search

Total: 9 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Modul 100G)

        Modul Optic CFP 100G     Modulul Optic 100GBASE-LR4 suporta distanta de 10km pe fibra Single-Mode (SMF G.652). Semnalul 100 Gigabit Ethernet este transmis pe patru lungimi de unda. Multiplexarea ...
    Created on 13 March 2014
  2. Category: (Solutii)

    ... fibra single mode cat si multimode. Oricum, la 10 Gigabit, distanta la single-mode (SM) s-a extins de la 5 km (la Gigabit Ethernet) la 40 Km. Avantajul de a atinge noi distante ofera companiilor, care ...
    Created on 28 September 2013
  3. Category: (Conectica FO)

    ... optice de diferite lungimi cu conectori SC, LC, FC, ST, MTRJ si E2000 pentru fibra multi-mode de 50µm, 62,5µm si single-mode cu polizare UPC/APC; de asemenea, oferta noastra contine preturi pentru fiecare ...
    Created on 30 April 2013
  4. Category: (Gigabit (SFP))

    ... fiber/ dual fiber, single-mode/ multi-mode, la lungimi de unda si distante variabile) în modurile full-dulpex sau half-duplex.   Generalităţi: Fully Complies with IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u ...
    Created on 25 March 2013
  5. Category: (Media Convertoare)

    ... Convertoare:   pe un fir – tip WDM, în care receptia/transmisia se face pe acelasi canal pe doua fire - acestea putând fi single-mode sau multi-mode.    Rata de transfer:   10/100M ...
    Created on 25 March 2013
  6. Category: (XFP)

        XFP-ul (10 Gigabit - X Factor Pluggable) este un modul optic de emisie-receptie utilizat în domeniul comunicatiilor, care functioneaza atat pe fibra single-mode cat si multi-mode, la lungimi ...
    Created on 18 March 2013
  7. Category: (Module GBIC)

                        Modulele GBIC pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica : single-mode ...
    Created on 18 March 2013
  8. Category: (Module GBIC)

    ... pentru fibre single-mode sau multi-mode, ajungând la lungimi de sute de kilometri.          Aceste dispozitive pentru reţele, spre deosebire de echipamntele fixe cu configuratii proprii, au avantajul ...
    Created on 15 March 2013
  9. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 38 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net