Curs Valutar

 


 

Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode (50/125 µm MMF sau 62.5/125 µm MMF). Din punct de vedere al lungimii de unda modulele sunt disponibile in patru categorii diferite : 850 nm (SX), 1310/1550/1490 nm (LX), 1510/1570 nm (ZX). Ratele de transfer la modulele SFP varianza incepand de la 155 Mbs pana la 8 Gbs  

 

Modul SFP pe doua fire

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 31 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA