Curs Valutar

Search

Total: 8 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Electric (COPPER))

    ... si susţinut si de către furnizorii de echipamente active compatibile cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot 10G SFP+). Aceste module au o intrefata pe cupru ( iesire pentru cablu ethernet ...
    Created on 18 May 2017
  2. Category: (Ethernet)

                 Media Convertoarele Power-over-Ethernet sunt clasificate ca PSE (Power  Sourcing Equipment) conectând cablul de cupru şi fibra optică în timp ce oferă alimentare echipamentelor ...
    Created on 25 March 2013
  3. Category: (Ethernet)

    ... and 100Base-FX;                                               MAC addresses table: 1K Data buffer: Built-in 128Kbyte RAM . Conectori: UTP : RJ-45, 10/100Mbps; Fibra: ST/SC/FC, 100Mbps Cablu: ...
    Created on 25 March 2013
  4. Category: (Media Convertoare)

    ... între semnale primite pe cablu optic (FO) si retansmise pe cabluri mult mai uzuale de cupru (UTP) . Exista si convertoare care mediaza legaturi înatre canale de fibra SM si canale MM. Tipuri de Media ...
    Created on 25 March 2013
  5. Category: (Module GBIC)

    ... pe cupru ( iesire pentru cablu ethernet Cat. 5 – FTP, UTP) care permite trecerea de la fibra optica la cabluri de retea ecranate/neecranate. Modulele GBIC electrice functioneaza la o rata de transfer de ...
    Created on 18 March 2013
  6. Category: (Module GBIC)

    ... la o placa de baza (a unui switch, router sau un echipament similar) avand modul optic sau electornic pentru cablu UTP. Acest lucru permite o multiplicare a capacităţii de emisie-recepţie, care permite ...
    Created on 18 March 2013
  7. Category: (Electric(COPPER))

    ... pentru cablu ethernet – FTP, UTP) care permite trecerea de la fibra optica la cabluri de retea ecranate/neecranate. Modulele SFP electrice functioneaza la o rata de transfer de 1.25Gbs pe distante de pana ...
    Created on 15 March 2013
  8. Category: (Single FO(WDM))

    ... o placa de baza (a unui switch, router sau un echipament similar) avand modul optic sau electornic pentru cablu UTP. Acest lucru permite o multiplicare a capacităţii de emisie-recepţie, ceea ce permite ...
    Created on 12 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 64 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net