Curs Valutar

 


 

         Modulele GBIC tip WDM (Wavelength-Division Multiplexing) transmit multiple semnale multiplexate pe fibra optică, utilizand diferite lungimi de unda. Interfata sa se conecteaza la o placa de baza (a unui switch, router sau un echipament similar) avand modul optic sau electornic pentru cablu UTP. Acest lucru permite o multiplicare a capacităţii de emisie-recepţie, care permite comunicaţii bidirecţionale pe un singur fir de fibra.

         Modulele GBIC WDM funcţionează la o rată de transfer fixă de 1.25 Gbs si doar pentru conectori SC simplex.

 

 

Caracteristici:

 

Module GBIC pe un fir

  • Data Rate: 1.25 Gbps
  • Distanta: 20 km~80 km
  • Single 5V Power Supply si Interfata TTL Logic
  • Conector SC Simplex
  • Laser Clasa A
  • Temperatura de functionare:0C~+70C
  • Conform ROHS, CE , FDA, FCC
  • Functie DDM ( la cerere)

 

Aplicatii:

 

  • Switch-uri si Routere Gigabit
  •  Linkuri Gigabit Ethernet WDM
  • Alte link-uri optice

 

 

 Informatii Comanda:

 

MODEL

FO

DISTANTA

CONECTOR

TX/RX*

TRANSFER

SBN-GB-WC04-020

 

 

SM

 

 

 

20 KM

 

SC

Simplex

 

A: 1310 LX

 

 

1.25Gbps

 

 

 

SBN-GB-WC16-020

B: 1550 LX

SBN-GB-WC04-040

40 KM

A: 1310 LX

SBN-GB-WC16-040

B: 1550 LX

SBN-GB-WC13-080

80 KM

A: 1490 LX

SBN-GB-WC16-080

B: 1550 LX

 

Note:

 

·          Modulul poate fi compatibil cu orice tip de switch.

·         Garantia modulelor este de 7 ANI!

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 44 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA