Curs Valutar

Search

Total: 27 results found.

Search for:
Search Only:

Page 1 of 2

  1. Category: (Electric (COPPER))

    ...  Aplicatii: Support 1000BASE-T operation or 10/100/1000 Amprenta Hot-pluggable SFP Carcasa metalica - low EMI Dispersie (tip:1.05 W ) Conector RJ-45 Transmisie pana la 100m pe cablu ...
    Created on 18 May 2017
  2. Category: (Conector Rapid)

        CONECTORI OPTICI CU MONTARE RAPIDA SC/PC , SC/APC                                                          Conectorii cu montare rapidă vă dau posibilitatea de a folosi pentru fibra optică, ...
    Created on 02 April 2014
  3. Category: (Modul 100G)

    ... si demultiplexarea a celor patru lungimi de unda este gestionata in interiorul modulului.   Caracteristici:  CFP MSA , conector LC duplex                                             Multi – rate ...
    Created on 13 March 2014
  4. Category: (Echipamente de masura si testare fibra)

    ... (dB) <1.5 Informatii Generale Tip detector InGaAs Conector FC/SC/ST Tip fibra 9/125um Display LCD:128*64  ...
    Created on 21 January 2014
  5. Category: (GPON)

    ... la 20km la 9/125µm G.652 SMF Functie Fast Signal Detect si OLT Reset Timing Conector SC , Laser Clasa A+ DFB si detector APD Temp. de functionare: 0°C ˜ + 70°C Functie DDMI la cerere     ...
    Created on 18 October 2013
  6. Category: (Combiner)

    ...  ≥55 Configurare port 1×2 or 2×2   Note: Toate specificatiile de mai sus nu cuprind si conectorii!      ...
    Created on 21 August 2013
  7. Category: (Echipamente de masura si testare fibra)

    ... Fibra Single Mode Lungime de unda(nm) (±20nm) 1310/1550 Tip Display Color Tip Transmitator LD Tip Conector FC/PC(InterchangeableSC, ...
    Created on 21 May 2013
  8. Category: (Echipamente de masura si testare fibra)

    ... Unda(nm) 1310/1490/1550/1625 Memorie 1000 rezultate Porturi USB Conector FC/SC/ST Interchangeable Baterie 3*AA,1.5V Power ...
    Created on 21 May 2013
  9. Category: (Atenuatori)

    ... optice.           Informatii Comanda:   MODEL ATENUARE LUNGIME DE UNDA TIP CONECTOR AT-LC-F 2/3/6/8/10 db SM: 1310nm, 1550nm MM: ...
    Created on 30 April 2013
  10. Category: (Adaptori)

        Adaptorii se folosesc pentru echiparea patch panelurilor de fibra optica sau pentru prelungirea patchurilor de fibra optica, asigurand o aliniere foarte precisa a fibrelor  din conectori. ...
    Created on 30 April 2013
  11. Category: (Conectica FO)

    ...     CONECTORI FO LUNGIME FIBRA OPTICA SC(UPC) SM 0.5 m - 5 m SC(UPC) MM SC(APC) SM E2000(UPC) SM ...
    Created on 30 April 2013
  12. Category: (Patchcord)

          Conectorii utilizati in fabricarea patch-cord-urilor pentru fibra se incadreaza in standardele din domeniu in ceea ce priveste precizia interconectarii, asigurand o atenuare foarte mica ...
    Created on 30 April 2013
  13. Category: (Conectica FO)

            Din aceasta categorie a elementelor de conectica utilizate in relelele optice fac parte patchcord-urile, (pigtail-urile), conectorii si adaptorii de fibra. Performantele ...
    Created on 30 April 2013
  14. Category: (Tip Box)

    ...    Pierderile pe conector : ≤ 0,5 dB cu perfomanţe la inserţie, schimbare precum şi de durabilitate. Revenirile după pierderi în functie de conector: FC/PC ≥ 40dB, FC/UPC ≥ 50 dB, FC/APC ≥ 60 dB ...
    Created on 23 April 2013
  15. Category: (Ethernet)

    ... default 100Mbps Lungimi de unda: 1310 nm, 1490nm, 1550nm Fibra : Single Mode Conector SC Interfata RJ-45 Transmisie: IEEE 803.3, IEEE 802.3U,  IEEE 802.3X, mode store and forward Suport: IEEE ...
    Created on 25 March 2013
  16. Category: (Ethernet)

    ...   alimentare AC/DC  protecţie pentru variaţiile de tensiune  fibră siglemode , conector SC  comutator DIP pentru configuraţii diferite suport LFP (Link Fault Pass-through) putere max. PoE ...
    Created on 25 March 2013
  17. Category: (Ethernet)

    ...    Standarde de operare: IEEE802.3u, 10/100Base-TX and 100Base-FX MAC address table : 1K Data buffer: 128K                        Conectori: UTP: RJ-45, 10/100Mbps;  Fibra: SC, 100Mbps Cable: ...
    Created on 25 March 2013
  18. Category: (Ethernet)

    ... selecteze 10M  sau 100M si  Full Duplex sau Half Duplex. Portul UTP suporta MDI/MDI-X auto crossover. Indicator de avarie (LFP) Conectori: SC, ST or FC, multimode Pachet de 1600 bytes pentru  management ...
    Created on 25 March 2013
  19. Category: (Media Convertoare)

    ... de obicei, cu conectori SC, dar MC-urile pot fi adaptate si pentru conectori ST sau FC. De asemenea, portul UTP este disponibil prin intermediul a doua intrari RJ-45 (câte una pentru fiecare standard) ...
    Created on 25 March 2013
  20. Category: (Componente CWDM)

    ... în cutii terminale sau de tip ODF cu porturi corespunzătoare de iesire pentru canale. Pentru sisteme instalate in aer liber, se pot adăposti în cutii de joncţiune tip Encloser. -         Conectorii utilizaţi ...
    Created on 25 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 48 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net