Curs Valutar

Search

Total: 8 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Electric (COPPER))

    ...  Aplicatii: Support 1000BASE-T operation or 10/100/1000 Amprenta Hot-pluggable SFP Carcasa metalica - low EMI Dispersie (tip:1.05 W ) Conector RJ-45 Transmisie pana la 100m pe cablu ...
    Created on 18 May 2017
  2. Category: (Gigabit (SFP))

            Media convertoarele SFP Gigabit sunt dotate porturi RJ45 10/100/1000Mbps cu auto-negociere, care suporta auto-MDI/MDIX si port FX de 1000M sub forma de slot pentru orice ...
    Created on 25 March 2013
  3. Category: (Ethernet)

    ... exterior.          Problemele legate de EMI si RFI precum si limitarile de distanta date de conexiunile pe cupru pot fi eliminate prin folosirea media convertoarelor industriale pentru a muta transportul ...
    Created on 25 March 2013
  4. Category: (Ethernet)

    ...  Cantitate dublă de date transmise faţă de modelele cu transmisie pe două fire;  Funcţia de auto-negociere permite portului UTP sa selecteze automat intre  10M sau 100M si Full Duplex sau Half Duplex; ...
    Created on 25 March 2013
  5. Category: (Ethernet)

    ... selecteze 10M  sau 100M si  Full Duplex sau Half Duplex. Portul UTP suporta MDI/MDI-X auto crossover. Indicator de avarie (LFP) Conectori: SC, ST or FC, multimode Pachet de 1600 bytes pentru  management ...
    Created on 25 March 2013
  6. Category: (Media Convertoare)

    ... convertor clasic (stand-alone), cu port de fibra integrat; media convertor tip card  - fara carcasa si alimentare proprie, care se instaleaza într-un sasiu (rack); media convertor pentru SFP - fara ...
    Created on 25 March 2013
  7. Category: (Module GBIC)

    ... 1.25Gbs pe distante de pana la 100m.       Caracteristici: Aplicatii: Suport 1000BASE-T  sau 10/100/1000 Dispersie foarte mica (1.05 W ) Conector compact RJ-45 Transmisie ...
    Created on 18 March 2013
  8. Category: (Electric(COPPER))

    ... la 100m.   Caracteristici: Aplicatii: Support 1000BASE-T operation or 10/100/1000 Amprenta Hot-pluggable SFP Carcasa metalica - low EMI Dispersie (tip:1.05 W ) Conector ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 31 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net