Curs Valutar

Search

Total: 14 results found.

Search for:
Search Only:

  1. Category: (Electric (COPPER))

    ... si susţinut si de către furnizorii de echipamente active compatibile cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot 10G SFP+). Aceste module au o intrefata pe cupru ( iesire pentru cablu ethernet ...
    Created on 18 May 2017
  2. Category: (Gigabit SFP)

    ...  Bus width: 4-lane PCI Express; operable in x4, x8 and x16 slots Interrupt levels: INTA, INTB, INTC, INTD, MSI, MSI-X Controller-processor: Intel 82580 Gigabit Ethernet Controller Power consumption ...
    Created on 12 September 2016
  3. Category: (CLAVISTER® Wolf Series)

    ... Concurente 500.000 750.000 Tunele VPN IPSec/SSL 500/500 1.000/1.000 Interfete 1 x 1 GbE (RJ45), 1 slot cu optiuni de 8 x 1Gbps (RJ45/SFP) si 2/4 ...
    Created on 11 February 2016
  4. Category: (Placi de Retea)

    ... SERVER FIBER NETWORK INTERFACE CARDS SBN-82599ES -  10G Dual SFP+ Slot Fiber Server Adapter, Intel® 82599ES. PCIe x8 SBN-XL710AM2-10 -  10G Quad SFP+ Port Server Adapter, Intel®XL710AM2, PCIe x8 ...
    Created on 12 October 2015
  5. Category: (TDM over Ethernet Aggregator)

    ... Aggregate Interface 2 Combo GbE with SFP housing and RJ45 Connector 802.3ad Link Aggregation RSTP/MSTP   User Tributary Interface 2 slots for hot-swappable plug-in cards: Up to 2 Dual ...
    Created on 03 April 2014
  6. Category: (Multi Service Gigabit FOM)

    ... at least 860Mbps Tributary ports: 4 general-purpose hot-swappable slots E1/T1 card 4 E1/T1 ports per card (manufacturing option) 8 E1 ports per card Up to 16 E1/T1 ports per system E1/T1 ...
    Created on 14 March 2014
  7. Category: (Multiple WAN Router)

        Caracteristici:   Mechanical and Electrical 2 Tributary Slots for WAN interfaces Power Module AC and DC coexist AC power: 100 to 240 Vac, 0.8 A DC power: -36 to -72 Vdc, ...
    Created on 14 March 2014
  8. Category: (GPON)

    ...         GPON OLT SBN-V8240 SBN-V8240 este un șasiu  7RU G-PON OLT, care este compus din 14 sloturi pentru 10 de unități de servicii modulare, 2 unități modulare uplink, 2 ...
    Created on 18 October 2013
  9. Category: (10G )

      MEDIA CONVERTOARE 10G   Media Convertoarele 10g sunt soluii complete si versatile pentru aplictii FTTX, CWDM si Carrier Ethernet fiind ideale pentru diverse infrastructuri si topologii ...
    Created on 16 July 2013
  10. Category: (Gigabit (SFP))

            Media convertoarele SFP Gigabit sunt dotate porturi RJ45 10/100/1000Mbps cu auto-negociere, care suporta auto-MDI/MDIX si port FX de 1000M sub forma de slot pentru orice ...
    Created on 25 March 2013
  11. Category: (Media Convertoare)

    ... port de fibra, dar prevzut cu unul sau mai multe sloturi pentru orice tip de SFP.   Distantele la care pot fi realizate conexiuni stabile pot fi de 20km, 40km, 60km, 80km pâna la maxim 100 km – în ...
    Created on 25 March 2013
  12. Category: (Module GBIC)

    ... mai multa flexibilitate.          Pe de altă parte, dacă se ştie că un switch va avea nevoie de porturi de cu iesiri SC/LC/ELECTRIC, achiziţia unui model prevăzut cu sloturi de GBIC/SFP va fi probabil, ...
    Created on 15 March 2013
  13. Category: (Electric(COPPER))

    ... in retele pe fibra optica si susţinut si de către furnizorii de echipamente active compatibile cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot SFP). Aceste module au o intrefata pe cupru ( iesire ...
    Created on 15 March 2013
  14. Category: (Module SFP)

    ... cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot SFP).     SFP-urile sunt concepute pentru a sprijini comunicaţiile pe canalele de fibra optică dar și pe cele realizate pe alte standarde (ethernet, ...
    Created on 12 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 43 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net