Curs Valutar

 



Descriere:

 

Convertoarele X2/XENPAK la modulul SFP + permite migrarea de la X2 sau XENPAK la SFP +, fara  a fi nevoie sa faceti upgrade sau sa inlocuiti switch-urile. Acest modul converteste un port Gigabit Ethernet X2 /XENPACK intr-un port 10G Gigabit Ethernet SFP +.

 


Caracteristici:Convertor de x2 la sfp+

 

  • Interfata XAUI Electrica: 4 Lanes@ 3.125  Gbps
  • Hot Pluggable
  • Suport MDIO, DOM
  • Conform X2&XENPAK MSA
  • Temperatura de functionare: 0C ~70C
  • Conform ROHS
  • Toate modulele SFP+ (SFP+ SR/LR/ER/ZR/CWDM/DWDM) sunt compatible cu convertorul!

 

 

Aplicatii:Convertor de xenpack la sfp+

 

  • 10 G Ethernet
  • Switch to switch interface
  • Alte link-uri optice

 

 

 Informatii Comanda:

 

 

MODEL

FO

DISTANTA

MODUL

OPTIC*

LUNGIME DE UNDA

TRANSFER

XENPAK

 SBN-XK-MD01-300      

MM

300 m

VSCEL/LC

850nm – 10GBASE - LRM/SR

10 Gbps

SBN-XK-SD04-002

 

SM

 

2 KM 

FP/LC

1310nm – 10GBASE - LR

SBN-XK-SD04-010

10 KM

DFBL/LC

1310nm – 10GBASE - LR

SBN-XK-SD16-040

40 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ER

SBN-XK-SD16-080

80 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ZR

X2

SBN-X2-MD01-300

MM

300 m

VSCEL/LC

850nm – 10GBASE - LRM/SR

SBN-X2-SD04-002

 

SM

 

2 KM

FP/LC

1310nm – 10GBASE - LR

SBN-X2-SD04-010

10 KM

DFBL/LC

1310nm – 10GBASE - LR

SBN-X2-SD16-040

40 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ER

SBN-X2-SD16-080

80 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ZR

 

SBN-CV-XESP-000

Convertor de la SFP+ la XENPAK

SBN-CV-X2SP-000

Convertor de la SFP+ la X2

                                                      

Note:

 

·         Modulul poate fi compatibil cu orice tip de switch.

·         Garantia modulelor este de 3 ANI!

-         Specificatiile din tabelul de mai sus sunt pentru convertor combinat cu un modul de SFP+ !

 

 

 

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 90 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA