Curs Valutar

Search

Total: 26 results found.

Search for:
Search Only:

Page 2 of 2

  1. Category: (Module GBIC)

    ... sau multi-mode (50/125 µm MMF sau 62.5/125 µm MMF). Din punct de vedere al lungimii de unda modulele sunt disponibile in patru categorii diferite : 850 nm (SX), 1310/1550/1490 nm (LX), 1510/1570 nm (ZX). ...
    Created on 18 March 2013
  2. Category: (Module GBIC)

                 Modulele GBIC tip WDM (Wavelength-Division Multiplexing) transmit multiple semnale multiplexate pe fibra optică, utilizand diferite lungimi de unda. Interfata sa se conecteaza ...
    Created on 18 March 2013
  3. Category: (Dual FO(SM/MM))

    ...  Multi Rate Fiber Channel Alte link-uri optice   Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA CONECTOR/LASER** UNDA TRANSFER ...
    Created on 15 March 2013
  4. Category: (Dual FO(SM/MM))

    ...  Multi Rate Fiber Channel Alte link-uri optice   Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA CONECTOR/LASER** UNDA TRANSFER SBN-SF-MF01-150 ...
    Created on 15 March 2013
  5. Category: (Dual FO(SM/MM))

    ... Hot Pluggable SFP Conector Duplex LC Laser Clasa A Temperatura de functionare: 0⁰C~+70⁰C Certificari RoHS, CE, FDA, Conform  MSA SFP  Functie DDM (la cerere)    Multi Rate Fiber ...
    Created on 15 March 2013
  6. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 32 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA