Curs Valutar

 


 

Caracteristici:

Aplicatii:
  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Lungime de unda: 1310 si 1550 nm
  • Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km
  • Distanta de transmisie SM FO pana la 160Km
  • Single 3.3V Power supply,  TTL Logic
  • Laser Clasa A
  • Conector Duplex LC
  • Temperatura de functionare: 0⁰C~+70⁰C
  • Certificari RoHS, CE, FDA,
  • Conform  MSA SFP 
  • Functie DDM (la cerere)     

 

  • Fast Ethernet Links
  • SDH/STM-1, SONET/OC-3
  • Fiber Channel Links

 

Informatii Comada:

 

MODEL

FO

DISTANTA

CONECTOR/LASER**

UNDA

TRANSFER

SBN-SF-MC01-550

MM

550 m

LC/ VCSEL

850 SX

1.25

Gbps

SBN-SF-MC04-002

2 KM

LC/ FPL

1310 LX

SBN-SF-SC04-010

SM

10 KM

LC/DFBL

1310 LX

SBN-SF-SC04-020

20 KM

1310 LX

SBN-SF-SC04-040

40 KM

1310 LX

SBN-SF-SC16-070

70 KM

1550 LX

SBN-SF-SC16-120

120 KM

1550 LX

SBN-SF-SC16-160

160 KM

1550 LX

 

Note:

 

·         Modulul poate fi compatibil cu orice tip de switch.

·         Garantia modulelor este de 7 ANI!


NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 34 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA