Curs Valutar

Search

Total: 28 results found.

Search for:
Search Only:

Page 2 of 2

  1. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 100/155Mbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 200Km ...
    Created on 15 March 2013
  2. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Modulele SFP pentru fibra cu doua fire sunt disponibile intr-o varietate de modele care permite utilizatorilor să selecteze tipul modul in functie de fibra optica: single-mode sau multi-mode ...
    Created on 15 March 2013
  3. Category: (Single FO(WDM))

    FIBER CHANNEL      Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 4.25 Gbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm ...
    Created on 15 March 2013
  4. Category: (Single FO(WDM))

    FIBER CHANNEL     Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 2.5Gbps Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm DFB ...
    Created on 15 March 2013
  5. Category: (Single FO(WDM))

    ... RoHS, CE, FDA, FCC  Functie DDMI ( la cerere)  Fiber Channel Links  WDM(BiDi) Gigabit Ethernet Links  SONET/SDH Equipment Interconnect   Informatii Comanda:   MODEL ...
    Created on 12 March 2013
  6. Category: (Single FO(WDM))

    ... RoHS, CE, FDA, FCC Functie DDMI ( la cerere) Fiber Channel Links WDM(BiDi) Fast Ethernet Links SONET/SDH Equipment Interconnect STM-1, OC3      Informatii Comanda: ...
    Created on 12 March 2013
  7. Category: (Single FO(WDM))

    ... comunicaţii bidirecţionale pe un singur fir de fibra.          ...
    Created on 12 March 2013
  8. Category: (Module SFP)

       MODULE SFP      Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-recepţie utilizate în domeniul comunicaţiilor ...
    Created on 12 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 92 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA