Curs Valutar

  


 

Caracteristici: Aplicatii:
  • Data  Rate:  1.25Gbps
  • Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx
  • Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx sau 1550nm DFB Tx/1310nm FP Rx
  • Distata: 3Km ~160 Km
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Laser clasa A
  • Conector Simplex SC/LC
  • Temperatura de functionare: 0⁰C~+70⁰C
  • Conform cu IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX
  • Certficari RoHS, CE, FDA, FCC 
  • Functie DDMI ( la cerere)
  •  Fiber Channel Links
  •  WDM(BiDi) Gigabit Ethernet Links
  •  SONET/SDH Equipment Interconnect

 

Informatii Comanda:

 

MODEL

FO

DISTANTA

CONECTOR

TX/RX*

TRANSFER

SBN-SF-WC04-003

SM

3 KM

SC

simplex

A: 1310 LX

1.25 Gbps

SBN-SF-WC16-003

B: 1550 LX

SBN-SF-WC04-020

20 KM

A: 1310 LX

SBN-SF-WC16-020

B: 1550 LX

SBN-SF-WC04-040

40 KM

A: 1310 LX

SBN-SF-WC16-040

B: 1550 LX

SBN-SF-WC04-060

60 KM

A: 1310 LX

SBN-SF-WC16-060

B: 1550 LX

SBN-SF-WC13-080

80 KM

A: 1490 ZX

SBN-SF-WC16-080 B: 1550 ZX
SBN-SF-WC13-120 120 KM A: 1490 ZX
SBN-SF-WC16-120 B: 1550 ZX
SBN-SF-WC13-160 160 KM A: 1490 ZX
SBN-SF-WC16-160 B: 1550 ZX

 

 Note:

·          Standard conector SC, la comanda, SFP WDM pot avea conector LC.

·          Modulul poate fi compatibil cu orice tip de switch.

·          Garantia modulelor este de 7 ANI!

 


 

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 28 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA