Curs Valutar

FIBER CHANNEL


 

 

 Caracteristici:

Aplicatii:
  • Data Rate: 4.25 Gbps
  • Tip A: 1310nm FP Tx/1490nm Rx sau 1310nm FP Tx/1550nm Rx
  • Tip B: 1490nm DFB Tx/1310nm Rx  sau 1550nm DFB Tx/1310nm FP Rx
  • Distanta: 5 km ~ 40 km
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Conector Simplex SC/LC
  • Laser Clasa A
  • Temperatura de functionare: 0⁰C~+70⁰C
  • Certficari RoHS, CE, FDA, FCC 
  • Functie DDMI ( la cerere)

 

  • Fiber Channel Links
  • Gigabit Ethernet Interconnect
  • Alte link-uri optice

 

Informatii Comanda:

 

MODEL

FO

DISTANTA

CONECTOR

LASER**

TX/RX

TRANSFER

SBN-SF-WF04-005

SM

5 KM

SC / FPL

A: 1310- LX

4.25

Gbps

SBN-SF-WF16-005

SC / DFBL

B: 1550- LX

SBN-SF-WF04-010

10 KM

SC / DFBL

A: 1310- LX

SBN-SF-WF16-010

SC / DFBL

B: 1550- LX

SBN-SF-WF04-020

20 KM

SC / DFBL

A: 1310- LX

SBN-SF-WF16-020

SC / DFBL

B: 1550- LX

SBN-SF-WF04-040

40 KM

SC / DFBL

A: 1310- LX

SBN-SF-WF16-040

SC / DFBL

B: 1550- LX

 

 Note:

 

·          Standard conector SC, la comanda, SFP WDM pot avea conector LC.

·          Modulul poate fi compatibil cu orice tip de switch.

·         Garantia modulelor este de 7 ANI!

 


 

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 21 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA