Curs Valutar

 


 

Caracteristici:

 

  • Multi Rate: 10Gb/s
  • Conform SFP+ Electrical MSA SFF-8431
  • Conform SFP+ Mechanical MSA SFF-8432
  • Conform 10G Ethernet
  • Distanta de transmisie de pana la 100km
  • Consum redusModul sfp+ pe doua fire
  • Temperatura de operare : 0C to~ +70C
  • Laser Clasa A / Comform CDRH
  • Conform RoHS 6/6
  • Functie DDM 

 

Aplicatii:

 

  • 10GBASE-SR, LR, ER, ZR, la 10.31Gbps
  • 10GBPS-LW la 9.95 Gbps
  •  Alte link-uri optice

 


Informatii Comanda:

 

MODEL

FO

DISTANTA

MODUL OPTIC*

LUNGIME DE UNDA

TRANSFER

SBN-SP-MD01-300

MM

300 m

VSCEL/LC

850nm – 10GBASE - SR

10 Gbps

SBN-SP-SD-04-002

 

SM

 

2 KM

FP/LC

1310nm - 10GBASE - LR

SBN-SP-SD04-010

10 KM

DFBL/LC

1310nm – 10GBASE - LR

SBN-SP-SD16-040

40 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ER

SBN-SP-SD16-080

80 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ZR

SBN-SP-SD16-100

100 KM

EML/LC

1550nm – 10GBASE - ER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garantia modulelor 10G este de 3 ANI!

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 13 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA