Curs Valutar

Search

Total: 28 results found.

Search for:
Search Only:

Page 1 of 2

  1. Category: (10G )

      MEDIA CONVERTOARE 10G   Media Convertoarele 10g sunt soluii complete si versatile pentru aplictii FTTX, CWDM si Carrier Ethernet fiind ideale pentru diverse infrastructuri si topologii ...
    Created on 16 July 2013
  2. Category: (Module SFP LTE ( 4G))

        Caracteristici:         Data Rate: 6.25 Gbps Distanta pana la 80 km 3.3 V alimentare si TTL Logic Interface Conector Duplex LC Temp de unctionare:  : 0⁰C ~ +70⁰C Conform standardelor ...
    Created on 16 July 2013
  3. Category: (Single FO CPRI OBSAI SFP)

        Caracteristici:   Data Rate: 6.25 Gbps TX/RX: Tip A: 1270nm/1330nm - Tip B: 1330nm/1270nm Distanta pana la 60 km 3.3 V alimentare si TTL Logic Interface Conector Simplex ...
    Created on 16 July 2013
  4. Category: (Gigabit (SFP))

            Media convertoarele SFP Gigabit sunt dotate porturi RJ45 10/100/1000Mbps cu auto-negociere, care suporta auto-MDI/MDIX si port FX de 1000M sub forma de slot pentru orice ...
    Created on 25 March 2013
  5. Category: (Media Convertoare)

        În cadrul retelelor optice, media convertoarele au devenit echipamente de baza, care realizazeaza conversia semnalelor de date între diverse tipuri de canale de transmisie. Ele pot face legatura ...
    Created on 25 March 2013
  6. Category: (Componente CWDM)

        SFP+ / XFP CWDM       Caracteristici: Aplicatii:   Data Rate: 10G  18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm)   Distanta ...
    Created on 25 March 2013
  7. Category: (Componente CWDM)

        SFP CWDM   Caracteristici: Aplicatii:  Data Rate: 1.25Gbps 18-Wavelengths( de la 1270nm la 1610nm, cu pas de 20nm) Distanta de 40 km si ...
    Created on 25 March 2013
  8. Category: (Componente CWDM)

               Tehnologia CWDM (Coarse Wavelength-Division Multiplexing – WDM Brut) a fost pentru prima oară folosită la începutul anilor ‘80 pentru transmiterea semnalului video digital prin ...
    Created on 25 March 2013
  9. Category: (Module 40G)

        SBN-SP-MAOC-XXX - Cablu de date de intalta performata , short-range si multi-lane. Integreaza 4 benzi, fiecare de cate 10Gbps  pe distante de pana la 100 m, Fibra este multimode cu 850 nm. ...
    Created on 21 March 2013
  10. Category: (Module 40G)

        SBN-SP-MQ01-150 - QSFP+ SR4 este conceput sa opereze pe fibra multimode folosind lungimea de unda de 850nm. Interfata electrica foloseste un conector tip 38 contact edge iar cea optica un conector ...
    Created on 21 March 2013
  11. Category: (Module 40G)

              Gama completă 40GBASE QSFP+   QSFP+ SR4 I QSFP+ LR4 I QSFP+ AOC   Aplicații:         InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) şi SDR (4 x 2.5G);         Interconectări ...
    Created on 21 March 2013
  12. Category: (XENPAK / X2)

      Descriere:   Convertoarele X2/XENPAK la modulul SFP + permite migrarea de la X2 sau XENPAK la SFP +, fara  a fi nevoie sa faceti upgrade sau sa inlocuiti switch-urile. Acest modul converteste ...
    Created on 18 March 2013
  13. Category: (XFP)

        XFP-ul (10 Gigabit - X Factor Pluggable) este un modul optic de emisie-receptie utilizat în domeniul comunicatiilor, care functioneaza atat pe fibra single-mode cat si multi-mode, la lungimi ...
    Created on 18 March 2013
  14. Category: (SFP+ WDM)

         Caracteristici: Aplicatii: BiDi WDM SFP+ Data Rate: 10 G Conform MSA SFP+ Conform IEEE 802.3ae 10GBASE-BX Conector Simplex LC Laser clasa A +3.3 V Power ...
    Created on 18 March 2013
  15. Category: (SFP+)

        Caracteristici:   Multi Rate: 10Gb/s Conform SFP+ Electrical MSA SFF-8431 Conform SFP+ Mechanical MSA SFF-8432 Conform 10G Ethernet Distanta de transmisie de pana la 100km ...
    Created on 18 March 2013
  16. Category: (Electric(COPPER))

                   SFP-ul electric este un modul compact utilizat in comunicatiile pe fibra optica dar si in alte aplicatii care implica transmisiile de date. Este un format frecvent utilizat ...
    Created on 15 March 2013
  17. Category: (Dual FO(SM/MM))

    FIBER CHANEL     Caracteristici: Aplicatii: Data rate: 8 Gbps Distanta transmisie de pana la 80 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta Hot Pluggable ...
    Created on 15 March 2013
  18. Category: (Dual FO(SM/MM))

      FIBER CHANEL     Caracteristici: Aplicatii: Data rate: 4.25 Gbps Distanta transmisie de pana la 80 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta ...
    Created on 15 March 2013
  19. Category: (Dual FO(SM/MM))

      FIBER CHANEL    Caracteristici:  Aplicatii: Data rate: 2.5 Gbps Distanta transmisie de pana la 120 km Single 3.3 V Power Supply si TTL Logic Interface Amprenta ...
    Created on 15 March 2013
  20. Category: (Dual FO(SM/MM))

        Caracteristici: Aplicatii: Data Rate: 1.25Gbps Lungime de unda: 1310 si 1550 nm Dinstanta de transmisie MM FO pana la 2Km Distanta de transmisie SM FO pana la 160Km ...
    Created on 15 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 67 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net