Curs Valutar

Search

Total: 34 results found.

Search for:
Search Only:

Page 2 of 2

  1. Category: (Componente CWDM)

    ... 160 km Power Budget de 24/28/32/41dB Conector LC Duplex Functie DDMI Laser Clasa A ( DFB ) Temperatura de functionare: 0⁰C~+70⁰C Conform MSA SFP Certficari RoHS, CE, FDA, FCC Gigabit ...
    Created on 25 March 2013
  2. Category: (XENPAK / X2)

    ... un port Gigabit Ethernet X2 /XENPACK intr-un port 10G Gigabit Ethernet SFP +.   Caracteristici:   Interfata XAUI Electrica: 4 Lanes@ 3.125  Gbps Hot Pluggable Suport MDIO, DOM Conform ...
    Created on 18 March 2013
  3. Category: (XFP WDM)

    ... Aplicabilitate în organizarea de reţele optice pentru viteze de până la 10.5 Gbps, cum ar fi - SONET / SDH, Fibre Channel, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet şi altele, inclusiv o reţele hibride care ...
    Created on 18 March 2013
  4. Category: (XFP)

        XFP-ul (10 Gigabit - X Factor Pluggable) este un modul optic de emisie-receptie utilizat în domeniul comunicatiilor, care functioneaza atat pe fibra single-mode cat si multi-mode, la lungimi ...
    Created on 18 March 2013
  5. Category: (Module 10G)

    ... in acelaşi timp niveluri foarte ridicate de fiabilitate.  Standardul IEEE 802.3ae * 10 Gigabit Ethernet se dovedeşte a fi o soluţie solida la provocarile de reţea.            10 Gigabit Ethernet este ...
    Created on 18 March 2013
  6. Category: (Module GBIC)

    ... de 100m pe unshielded twisted pair(UTP), Cat.5 Temperatura de functionare :0⁰C~+70⁰C Conform ROHS, CE , FDA, FCC LAN 1000Base-T Gigabit Ethernet over Cat 5 cable Switch to Switch interface ...
    Created on 18 March 2013
  7. Category: (Module GBIC)

    ... FCC Functie DDM ( la cerere)   Aplicatii:   Switch-uri si Routere Gigabit Ethernet Linkuri Gigabit Ethernet Switch to Switch Interface Alte link-uri optice    Infromatii Comanda: ...
    Created on 18 March 2013
  8. Category: (Module GBIC)

    ... FCC Functie DDM ( la cerere)   Aplicatii:   Switch-uri si Routere Gigabit  Linkuri Gigabit Ethernet WDM Alte link-uri optice      Informatii Comanda:   MODEL FO ...
    Created on 18 March 2013
  9. Category: (Module GBIC)

                Modulele GBIC (Gigabit Interface Converter) reprezintă un standard pentru echipamente optice utilizate in comunicaţiile pe canalele de fibră. Echipamentele prevazute cu porturi pentru ...
    Created on 15 March 2013
  10. Category: (Electric(COPPER))

    ...  LAN 1000Base-T Gigabit Ethernet over Cat 5 cable Switch to Switch interface Router/Server interface    Informatii Comanda:   MODEL TIP LINK DISTANTA ...
    Created on 15 March 2013
  11. Category: (Single FO(WDM))

    ... FCC  Functie DDMI ( la cerere)   Fiber Channel Links Gigabit Ethernet Interconnect Alte link-uri optice   Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA ...
    Created on 15 March 2013
  12. Category: (Single FO(WDM))

    ...  Functie DDMI ( la cerere) Fiber Channel Links Gigabit Ethernet Interconnect WDM OC-48 / STM-16 Links       Informatii Comanda:   MODEL FO DISTANTA ...
    Created on 15 March 2013
  13. Category: (Single FO(WDM))

    ... RoHS, CE, FDA, FCC  Functie DDMI ( la cerere)  Fiber Channel Links  WDM(BiDi) Gigabit Ethernet Links  SONET/SDH Equipment Interconnect   Informatii Comanda:   MODEL ...
    Created on 12 March 2013
  14. Category: (Module SFP)

    ... gigabit, SONET / SDH). Laserele modulele sunt clasa A și respecta standardele internaționale IEC 60825.             MODULE OPTICE SFP  SINGLE FO  - WDM    MODULE ...
    Created on 12 March 2013

NewsLetter

Cauta pe site

CISCO SH

  • image

Acum

We have 58 guests and no members online

Parteneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
All rights reserved! Start BIT Net
ULEI CBD ROMANIA